Get Adobe Flash player

Konkursy plastyczne w roku szkolnym

2015/ 2016

Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum ZS w Dąbrowie


• Nadia Mendel (4a) - OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO-ARTYSTYCZNY

„Magiczny świat zabawek: Światowy Dzień Misia Pluszowego” ,

• Paweł Tempka (4a), Justyna Florianowicz (5a) - KONKURS PLASTYCZNY

„Duch dawnych czasów” organizowany przez właściciela Zamku Niemodlin,

• Tomasz Lewanda (1a), Wojciech Diduch (1a), Weronika Malec (1a),

Patryk Telecki (1a), Maja Januszewska (1b), Paweł Tempka (4a),

Michał Chomyćkyj (4a), Nadia Mendel (4a) - WOJEWÓDZKI KONKURS RYSUNKOWY

„Zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach wiejskich",

• Anita Cieślik (1a), Wojciech Diduch (1a), Franciszek Krawczyk (1a), Tomasz Lewanda (1a),

Wiktoria Morawska (1a), Patryk Telecki (1a) - WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

DLA UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH "CHOINKOWA OZDOBA",

• Tomasz Lewanda (1a), Weronika Malec (1a), Jakub Jendro (2a), Kamil Szczepaniak (2a),

Kinga Nowak (2a), Iza Bania (2a), Maja Koziołek (2a), Wiktoria Gawin (2a),

Aleksandra Kulikowska (2a), Kamila Wiśniewska (2a), Maciej Kulikowski (2a),

Emilia Homenda (2b), Zofia Fiec (2b), Martyna Kuziora (2b), Milena Szymaczewska (3b),

Natalia Gorzawska (2b GIMNAZJUM) -WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

"Projekt kartki świątecznej" - LAUREATKA: ZOFIA FIEC (2b).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "Żołnierze Wojska Polskiego

w misjach pokojowych": Wojciech Diduch (1a), Sabina Wienczek (1b),

Emilia Homenda (2b), Karol Olender (3a), Michał Sawicz (4a), Wojciech Kotynia (1 PG)

, Emilia Stefaniak (3PG) – II miejsce.

• GMINNY KONKURS KROSZONKARSKI  "KROSZONKA 2016"

: MAGDALENA MAZUR (6b) - I miejsce, MATEUSZ BIENEK - I miejsce,

NATALIA GORZAWSKA - III miejsce, NATALIA FLORIANOWICZ - III miejsce.

• V OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKO - PLASTYCZNY 'SIATKÓWKA

-SPORT, CO ŁĄCZY NIE DZIELI": II miejsce - Emilia Stefaniak (3b PG).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY "CO MIESZKA POD MOIM ŁÓŻKIEM?"

: Wojciech Diduch (1a), Aleksandra Śnietura (1a), Patrycja Sierakowska (1a),

Anita Cieślik (1a).

• IMPRESJE MUZYCZNE towarzyszące XVII Wojewódzkiemu Festiwalowi

„Liść Dębu” : klasy 1 – 3 SP – wyróżnienia: Natalia Dziuk (3a), Paulina Marszał (2a);

kl. 1– 3 PG: III miejsce Emilia Stefaniak (3b); wyróżnienia: Aleksander Kokot (2a),

Wojciech Kotynia (1 PG).

• XVII edycja konkursu „Potyczki ze statystyką” na plakat

„Olimpiada 2016” : Aleksander Kokot (2a PG) – wyróżnienie.

• GMINNY KONKURS PLASTYCZNY dla uczniów klas 1- 6 szkół podstawowych

„ KSIĄŻKA MOIM PRZYJACIELEM”: Weronka Malec (1a), Agata Kownacka (1a)

, Patrycja Sierakowska (1a), Damian Półtorak (1a), Filip Szafraniec (1a)

, Franciszek Krawczyk (1a); LAUREACI: Daniel Antosz (1a), Wojciech Diduch (1a)

, Aleksandra Śnietura (1a),

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

„Najładniejsza zakładka do książki, wykonana na prośbę książki” dla uczniów

klas 1 – 3 szkoły podstawowej : Franciszek Krawczyk (1a), Tomasz Lewanda (1a)

, Filip Szafraniec (1a), Daniel Antosz (1a); laureat: Wojciech Diduch (1a).

• WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ Pierwszy dzień w szkole?

Więc opowiem Ci o bezpieczeństwie” : Wojciech Diduch (1a), Anita Cieślik (1a)

, Weronika Malec (1a), Aleksandra Śnietura (1a).


Sukcesy uczniów 2014/2015

  • DOMINIKA ROMKOWSKA  (kl.1a PG) - Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jan Paweł II w oczach dziecka",
  • ALEKSANDER KOKOT (1a PG) , ADRIAN CZECH (3b PG) - XVII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”,
  • NATALIA GORZAWSKA (1 b PG) - XXIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastyki Obrzędowej w Muzeum Wsi Opolskiej,
  • FABIAN ESZIK (3a PG) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (otrzymał 78 punktów na 90 możliwych),
  • FABIAN ESZIK (3a PG) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego (otrzymał 98 punktów na 100 możliwych),
  • PAWEŁ BIL (2a), JAN KOTYNIA (2b) - XV Wojewódzki Konkurs Plastyczno – Literacki „ZWIERZAKI”,

  • ADRIAN CZECH (3b) - I miejsce I, wyróznienie PAWEŁ BIL (2a) - Impresje Muzyczne towarzyszące XVI Wojewódzkiemu Festiwalowi Artystycznemu „Liść Dębu”,
  • MATEUSZ SZCZEPANIAK (1a), ADRIAN CZECH (3b) - Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Płazy i gady mojej okolicy”,

.

  • II miejsce w Finale Powiatowym w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców,
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii chłopców,
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii dziewcząt,
  • Adrianna Mojzyk uzyskała II miejsce w X Wojewódzkim Konkursie Poezji Patriotycznej i Religijnej "FIDES ET PATRIA" im.ks.ppłk Zbigniewa Stefaniaka,
  • I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Koszykowej Chłopców,
  • Fabian Eszik - finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego,
  • Fabian Eszik - laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów,
  • Natalia Głuszek - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Projekt kartki wielkanocnej",
  • Mateusz Bienek zajął II miejsce w XV Gminnym Konkursie Kroszonkarskim,
  • ADRIAN CZECH, kl. 2b; I miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 gimnazjum,
  • VANESSA DZIUK, kl.1a; I miejsce w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 gimnazjum,
  • JAN KOTYNIA, kl. 1b; wyróżnienie w Wojewódzkiego Festiwalu Artystycznego "Liść Dębu" w kategorii klas 1 - 3 gimnazjum,
  • MIKOŁAJ ŻYTYNSKI, kl. 2a PG I miejsce - Potyczki ze statystyką - 2014 rok jubileuszowym Rokiem Czytelnika; Plakat „650 lat w służbie książki”.

Bartłomiej Jóźków

– I miejsce  - w XI Konkurs Matematyczny Szkół Gimnazjalnych o Puchar Dyrektora Publicznego LO nr 1 w Opolu

– WYRÓŻNIENIE – Kangur 2013   

– I miejsce w V Konkursie Języka Angielskiego o Puchar Dyrektora ZS organizowanego przez Publiczne LO nr 5 w Opolu

Fabian Eszik

– laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

– udział w finale III Konkursu Języka Niemieckiego o Puchar Dyrektora ZS organizowanego przez Publiczne LO nr 5 w Opolu

– I miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym

Fabian Eszik , Michelle Dziuk – laureaci Ogólnopolskiego Konkursu EDI

I nagroda w Europejskim Konkursie eTwinning dla projektu „ The Rainbow Village w kategorii 12 – 15 lat

Agata Zielińska, Bartłomiej Jóźków

– III m.  „ Para może więcej ”

Magdalena Juszczak – II miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym

Roksana Czech

– I miejsce  - XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Twoja wiedza i czujka czadu w domu nic złego nie zrobi nikomu

– Grand Prix Narodowego Centrum Polskiej Piosenki  „ Świat piosenek festiwalowych – 50-lecie KFPP w Opolu”

I miejsce w Spartakiadzie w klasyfikacji szkół w kat. dziewcząt

II miejsce w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców gimnazjum

Aleksandra Daum

– I miejsce w finale powiatu w biegu na 300m.

Krystian Supron

– III miejsce W finale powiatu w pchnięciu kulą

Aleksandra Daum, Roksana Czech, Julianna Andruszkiewicz, Magdalena Gorzawska

– VI miejsce w finale wojewódzkim w sztafecie olimpijskiej

Julianna Andruszkiewicz, Roksana Czech, Adrian Czech, Mikołaj Żytyński

– laureaci konkursu „ Impresje Muzyczne ” XIV Woj. Festiwalu Artystycznego „ Liść Dębu"

Natalia Słodkowska , Roksana Czech

– II miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „ Liść Dębu

ZespółKaprys

– I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Artystycznym „ Liść Dębu

–  ZS w Dąbrowie pod dyr. Doroty Słomki , nagroda dyrygentów chórów Programu "Śpiewająca Polska ”

 

Przedmioty matematyczno – przyrodnicze

Finalista Wojewódzkiego  Konkursu Matematycznego  - B. Jóźków,

Nagroda II stopnia (WYRÓŻNIENIE)  w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2012 – B. Jóźków, T. Gruca,

II  miejsce w konkursie matematycznym „Para może więcej” – A. Cebulla, T. Gruca, link PG Niemodlin

IV miejsce w konkursie matematycznym  „Para może więcej” – A. Zielińska, B. Jóźków,

III miejsce w konkursie matematycznym  „Potyczki ze statystyką” – A. Poślińska, M. Stępień link snm.Opole

Języki

Laureat Wojewódzkiego Konkursu  Języka angielskiego  - B. Jóźków,

Uczestnik Półfinału Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego – B. Jóźków,

Dziennik Lekcyjny

Godziny lekcyjne

8:00 - 8:45

8:50 - 9:35

9:45 - 10:30

10:40 - 11:25

11:35 - 12:20

12:30 - 13:15

13:25 - 14:10

Zegar

Ulti Clocks content

Foto

DSCN4098.JPG

Informacje dnia


Dzisiaj jest: Wtorek
21 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Donat, Donata, Jan, Kryspin, Przecława,
Pudens, Tymoteusz, Walenty, Wiktor,
Wiktoriusz

Do końca roku zostało 225 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kalkulator

profesjonalny

Sonda

Twój ulubiony przedmiot?
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 


Copyright © 2010 IK. All Rights Reserved.